TERAZ WILANÓW: H i 11. Nowa klinika medycyny estetycznej w Wilanowie dr Agnieszki Nalewczyńskiej ESTEBELLE

TERAZ WILANÓW: H i 11. Nowa klinika medycyny estetycznej w Wilanowie dr Agnieszki Nalewczyńskiej ESTEBELLE

16 marca 2019 r., w Gabinecie Medycyny estetycznej Estebelle dr Agnieszki Nalewczyńskiej, odbył się dzień otwarty dla klientów oraz gości. Podczas spotkania, można było poznać pracujących tam na co dzień specjalistów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności podczas przedstawianych tego dnia zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Swoje umiejętności dr Agnieszka Nalewczyńska, Karolina Głogowska oraz Aleksandra Michalska.

Patronat nad wydarzeniem objęła marka Neauvia, należąca do firmy itP s.a i będąca głównym dystrybutorem sprzętów oraz preparatów do medycyny estetycznej.  To dzięki niej zaproszeni goście mogli zwiedzić wnętrze gabinetu oraz obejrzeć narzędzia, którymi pracują profesjonaliści. Nie zabrakło też pokazu zabiegu medioterapii preparatem Hydro Deluxe oraz powiększania ust za pomocą Neauvia Lips. Każdy z zaproszonych gości mógł także uczestniczyć w pokazie zabiegu mezoterapii preparatem Neauvia Hydro Deluxe, powiększania ust za pomocą Neauvia Lips oraz wolumetrii twarzy Neauvia Flux. Wszystkie zostały przeprowadzone przez właścicielkę gabinetu, dr Nalewczyńską.

 

 

Kolejnym punktem spotkania był specjalistyczny zabieg podologiczny. przeprowadzony przez Aleksandrę Michalską, połączony z wykładem na temat właściwej pielęgnacji stóp przed latem, Ważnym punktem programu stanowiła premiera innowacyjnego i niezwykle skutecznego urządzenia Thuzzle firmy GMV, przeznaczonego do nieinwazyjnego odmładzania skóry ciała i twarzy, jak i wyszczuplania i modelowania sylwetki. Odwiedzający goście, obserwując zabiegi niechirurgicznego liftingu twarzy oraz lipolizy okolic brzucha, z zaskoczeniem mogli przekonać się o natychmiastowych efektach działania urządzenia.

Thuzzle jest jedynym w swoim rodzaju, opatentowanym urządzeniem z certyfikatem medycznym, które wykorzystuje aż cztery usieciowane fale, działające na wszystkich poziomach skóry i tkanki podskórnej, dzięki czemu jest bardziej skuteczny od podobnych urządzeń. Efekty, które możemy uzyskać dzięki zabiegom z wykorzystaniem Thuzzle to m.in.:

  • Efekt bezinwazyjnego liftingu twarzy – jest on osiągany dzięki kurczeniu włókien kolagenu i elastyny na różnych poziomach głębokości,  poprzez usieciowane fale i kontrolę parametrów;
  • Odchudzanie i redukcja cellulitu – dzięki znakomitemu efektowi usieciowania fali rozbijane są adipocyty, w stopniu wielokrotnie większym niż w podobnych urządzeniach;
  • Efekt napięcia, poprawienia elastyczności skóry i mięśni – jest tworzony od pierwszego zaaplikowania i wzmaga się z kolejnymi zabiegami;
  • Efekt drenażu limfatycznego – odprowadzenie szkodliwych substancji przemiany materii i wody, zmniejszenie obrzęków, worków pod oczami, efektu opuchniętej twarzy.

 

Spotkanie zakończyło się konkursem, w którym nagrodą były zabiegi mezoterapii twarzy produktem Neauvia Hydro Deluxe oraz wypełnienie ust kwasem hialuronowym Neauvia Lips. Partnerem wydarzenia była Neauvia, która zapewniła poczęstunek dla uczestników wydarzenia. Gabinet medycyny estetycznej i ginekologii dr Agnieszki Nalewczyńskiej oferuje między innymi zabiegi ginekologiczne, medycyny estetycznej, kosmetologiczne, podologiczne, oraz makijaż permanentny. Prowadzi także sprzedaż szerokiej gamy kosmetyków renomowanych firm.  Każda kuracja zabiegowa opracowywana jest indywidualnie, podczas konsultacji ze specjalistami.

Więcej informacji na estebelle.com.pl

Artykuł ukazał się w miesięczniku TERAZ WILANÓW, 04.2019

30 304 komentarze

Post A Comment