Kosmetologia Estetyczna: THUZZLE INNOWACYJNA TECHNOLOGIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Kosmetologia Estetyczna: THUZZLE INNOWACYJNA TECHNOLOGIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Przełomowa technologia opracowana przez włoską firmę GMV oferuje możliwości kompleksowych usług z zakresu pielęgnacji ciała. Thuzzle to urządzenie, przeznaczone głównie do nieinwazyjnych zabiegów modelowania sylwetki i poprawy kondycji skóry. Wyposażone w8 rodzajów głowic o różnej penetracji fali, z przeznaczeniem do różnych obszarów ciała, najbardziej opornych na ćwiczenia i diety.

 

CO WYRÓŻNIA THUZZLE SPOŚRÓD URZĄDZEŃ DOSTĘPNYCH NA RYNKU?

Większość urządzeń dostępnych dotychczas na rynku opiera się głównie na wykorzystywaniu jednego rodzaju długości fali mono lub bipolarnych, ograniczając znacznie możliwości przenikania. Inaczej dzieje się w przypadku Thuzzle. Technologia Multifali działa jednocześnie na skórze oraz tkance podskórnej, dając efekt liftingu i redukcji tkanki tłuszczowej. Jest jedynym na świecie urządzeniem, będącym wstanie dostarczyć cztery różne strumienie energii na czterech różnych głębokościach.

SEKRET DZIAŁANIA THUZZLE

Thuzzle równomiernie uwalnia energię i powoduje dostarczenie ciepła do tkanek dzięki wykorzystaniu zjawiska diatermii. Thuzzle poprawia dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację, zapewnia odmłodzenie skóry, podnosi poziom elastyczności, wywołuje lipolizę i daje efekt drenażu.

Za sprawą Thuzzle dochodzi do skrócenia i zagęszczenia włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt liftingu. Działanie ciepła powoduje remodeling skóry właściwiej, stymuluje fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu i elastyny. Energia, generowana przez Thuzzle, podgrzewa tkankę tłuszczową, doprowadzając do zmniejszenia jej objętości. Ciepło generowane przez Multifale wywołuje selektywną termolipolizę, dochodzi do rozpadu trójglicerydów zawartych w komórkach tłuszczowych na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które za sprawą zwiększonego krążenia krwi oraz przyspieszonego metabolizmu zostają usunięte z organizmu. Skuteczność zabiegów została zweryfikowana przy pomocy serii testów, z wykorzystaniem ultrasonografii wysokich częstotliwości. Dowiedziono, że pod wpływem działania Thuzzle już po 37 dniach od pierwszego zabiegu wykonanego na obszarze szyi zwiększyła się grubość skóry, a jej gęstość wzrosła niemal dwukrotnie. Potwierdzono także 30% ubytek cellulitu na udach już po trzech zabiegach.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Thuzzle służy nie tylko do odmładzania skóry i redukcji tkanki tłuszczowej, ale także sprawdza się w przypadku zabiegów ginekologicznych. Dzięki Thuzzle możliwa jest powierzchowna i głęboka rewitalizacja sromu i pochwy. Multifala jest również ratunkiem w przypadku nieudanego zabiegu z kwasem hialuronowym. Pod wpływem generowanego ciepła łatwo pozbyć się niepożądanych efektów zabiegu.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT PACJENTA

Terapia z wykorzystaniem Thuzzle nie wymaga specjalnych przygotowań do zabiegu ani okresu rekonwalescencji. Jest bezinwazyjna i bezbolesna, wywołujące jedynie przyjemne uczucie ciepła.

Artykuł ukazał się w magazynie Kosmetologia Estetyczna, nr 2019-06

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.