Thuzzle – nowa innowacyjna technologia

Thuzzle – nowa innowacyjna technologia

Połączenie najbardziej zaawansowanych, opatentowanych przez firmę GMV, technologii termicznych do zabiegów estetycznych twarzy, szyi, dekoltu, ciała oraz okolic intymnych kobiety.

Thuzzle jest jedynym na świecie urządzeniem, które wykorzystuje aż cztery usieciowane fale, wychodzące z jednej głowicy w tym samym czasie, działające na wszystkich poziomach skóry i tkanki podskórnej, dzięki czemu jest bardziej skuteczne i daje efekt już po pierwszym zabiegu. Ma trzy innowacyjne technologie, osiem generatorów energii elektromagnetycznej i 10 trybów pracy. Urządzenie uzyskało wszystkie potrzebne certyfikaty, poparte badaniami, dzięki czemu zabiegi są bezpieczne, dokładne i efektywne. Thuzzle, dzięki czujnikom znajdującym się w głowicach, optymalizuje multienergię poprzez kontrolę nad temperaturą, ruchem i przyleganiem do ciała.

 

Zabiegi, jakie możemy wykonać urządzeniem Thuzzle, to:

∙ lifting skóry twarzy, szyi, dekoltu.
∙ redukcja tkanki tłuszczowej, w tym drugiego podbródka, cellulitu oraz rozstępów,
∙ ujędrnienie oraz intensywna regeneracja skóry
∙ wyostrzenie konturów twarzy i ciała, zmniejszenie worków pod oczami,
∙ wygładzanie i spłycenie zmarszczek,
∙ wyrównanie kolorytu oraz dotlenienie skóry
∙ redukcja blizn.

Zabieg wykonywany technologią Thuzzle jest przede wszystkim przyjemny i nieinwazyjny. Skóra jest tylko lekko zaczerwieniona, więc nie ma konieczności rekonwalescencji. Zabiegi mogą być wykonywane niezależnie od pory roku. Efekty, jakie możemy uzyskać, utrzymują się nawet do kilkunastu miesięcy.

Urządzenie Thuzzle świetnie się sprawdzi w Twoim gabinecie!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.